Bąkiewicz apeluje ws. roszczeń żydowskich: „Nie odpuszczajmy tematu Just Act, który lada chwila powróci”

Robert Bąkiewicz, prezes Stowarzyszenia Marsz Niepodległości apeluje do nowych nowego Sejmu o zajęcie się tematem roszczeń żydowskich: „Nie odpuszczajmy tematu Just Act, który lada chwila powróci”

„Mój apel do prawych posłów IX kadencji: nie odpuszczajmy tematu Just Act, który lada chwila powróci. Potrzeba Komisji Sejmowej do monitorowania próby wyłudzenia od Polski miliardów $, a co najmniej Zespołu Parlamentarnego” – pisze Bąkiewicz na Twitterze.

Apel prezesa SMN spotkał się z pozytywnym odbiorem internautów. Na początku maja Roty Niepodległości poinformowały, że złożono pierwsze tysiąc podpisów pod projektem ustawy #STOP447 do Marszałek Sejmu: „Czekamy na rejestrację obywatelskiej inicjatywy ustawodawczej i ruszamy ze zbiórką 100 tys. podpisów. Wspólnie obronimy Polskę przed grabieżą organizacji żydowskich!”

Kampania #STOP447 nabiera rozpędu. Za kilka dni rozpocznie się właściwa zbiórka pod ogólnopolskim projektem ustawy przeciwko roszczeniom żydowskim. Aby przedstawić projekt w Sejmie potrzeba 100 tysięcy podpisów.