„Nie oddamy ani złotówki!” Prezes Robert Bąkiewicz w Mediach Narodowych [WIDEO]

W Mediach Narodowych głos na temat akcji przeciwko roszczeniom żydowskim zabrał prezes Rot Marszu Niepodległości, Robert Bąkiewicz.

Roty Marszu Niepodległości rozpoczęły zbiórkę podpisów pod projektem ustawy przeciwko roszczeniom żydowskim, Stop 447. Po rozmowie z Tomaszem Kalinowskim, Damianem Kitą i Mariuszem Piotrowskim gościem programu Mediów Narodowych był prezes Stowarzyszenia Marsz Niepodległości oraz Rot MN, Robert Bąkiewicz. Opowiedział on o szczegółach nowego etapu walki z roszczeniami żydowskimi.

„Inicjatywa ma być samoobroną naszego państwa, naszej Ojczyzny, ma być działaniem które jest za Polską, a nie ma kogokolwiek sprawdzać. Być może w efekcie okaże się, że jest to pewien sprawdzian, ale mamy zamiary proste – chcemy pomóc politykom podjąć dobrą decyzję, chcemy im podsunąć dobry projekt ustawy”. Ustawa ma bronić Polski przed grabieżą ogromnych pieniędzy.

ZOBACZ TAKŻE: Rozmowa w Mediach Narodowych o naszej akcji przeciwko roszczeniom [WIDEO]

„Organizacje żydowskie znane są z tego, że bardzo dobrze lobbują o swoje interesy, a te często są wspierane przez administrację państwową Stanów Zjednoczonych, dlatego potrzebny jest silny ruch społeczny”. Robert Bąkiewicz zapowiada, że Rotom Marszu Niepodległości z pomocą sympatyków Mediów Narodowych uda się zebrać sto tysięcy podpisów pod projektem ustawy.