Rozmowa w Mediach Narodowych o naszej akcji przeciwko roszczeniom [WIDEO]

Po ogłoszeniu przez Roty zbiórki podpisów pod projektem ustawy przeciwko roszczeniom żydowskim w programie Mediów Narodowych zostały omówione szczegóły akcji.

W programie prowadzonym przez Michała Jelonka udział wzięli: Tomasz Kalinowski, Damian Kita, Mariusz Piotrowski. Omówiono w nim szczegóły nowego etapu walki z bezprawnymi i skandalicznymi roszczeniami żydowskimi. Działacze Rot Marszu Niepodległości i organizatorzy akcji opowiedzieli o ustawie. Tomasz Kalinowski zaznaczył, że projekt ruszył trochę później niż zapowiadano dlatego, że Roty podeszły do tematu odpowiedzialnie.

Tomasz Kalinowski poinformował jednak, że zbiórka mogła ruszyć już jakiś czas temu, niestety politycy Prawa i Sprawiedliwości rzucali kłody pod nogi. Miało miejsce „urzędowe czepianie się”. Teraz jednak już wszyscy są gotowi do działania. Zaapelował o aktywność sympatyków Mediów Narodowych. Dzięki akcji zobaczymy także „którzy posłowie faktycznie są propolscy gdy Robert Bąkiewicz wyjdzie na mównicę sejmową i będzie przedstawiał projekt, ale żeby wyszedł trzeba zebrać sto tysięcy podpisów”.

ZOBACZ TAKŻE: Ruszamy z Obywatelską Inicjatywą Ustawodawczą przeciwko 447! [WIDEO]

Damian Kita przedstawił szczegóły wczorajszej konferencji prasowej. Poza dziennikarzami Mediów Narodowych pojawili się na niej tylko przedstawiciele PAP-u i Reutersa. „Wśród mainstreamowych mediów jest cisza, temat jest niewygodny”. Możemy spodziewać się wyciszania tematu, tym bardziej trzeba zaangażować się w zbiórkę. Na zebranie stu tysięcy podpisów jest tylko trzy miesiące. Wszystko więc w rękach polskich patriotów. Warto zapoznać się z rozmową o szczegółach projektu ustawy.