Roty już zbierają podpisy! Pomóż nam w walce z roszczeniami

Dopiero co ogłosiliśmy rozpoczęcie zbiórki, a do liderów Rot Marszu Niepodległości już spływają zdjęcia z pierwszych zbiórek w kraju.

Tak jak informowaliśmy wczoraj, ruszyła zbiórka podpisów pod projektem ustawy autorstwa Rot Marszu Niepodległości. Ustawa „STOP447” ma powstrzymać zakusy środowisk żydowsko-amerykańskich, które chcą w bezczelny sposób uzyskać od Polski „odszkodowania” za mienie bezspadkowe. Po miesiącach akcji uświadamiającej i przygotowaniach, czas na zmianę prawa.

I ruszyliśmy 🙂 Pierwsze Roty działają już w terenie i zbierają podpisy pod #STOP447 czyli obywatelską inicjatywą…

Opublikowany przez Roty Marszu Niepodległości Wtorek, 29 października 2019

Potrzebne jest sto tysięcy podpisów, które trzeba zebrać w trzy miesiąca. Działacze i sympatycy Rot Marszu Niepodległości już wzięli się ostro do roboty. Do liderów walki z roszczeniami żydowskimi dotarły już zdjęcia ze zbiórek zorganizowanych w Świdnicy i Toruniu. Wiemy, że jest tego dużo więcej, ale Polska potrzebuje kolejnej oddolnej mobilizacji Polaków. Politycy pokazali, że nie są w tej sprawie konsekwentni. Potrzebują presji ze strony obywateli.

ZOBACZ TAKŻE: Ruszamy z Obywatelską Inicjatywą Ustawodawczą przeciwko 447! [WIDEO]

„I ruszyliśmy! Pierwsze Roty działają już w terenie i zbierają podpisy pod #STOP447 czyli obywatelską inicjatywą ustawodawczą, która powstrzyma roszczenia międzynarodowych organizacji żydowskich. Zdjęcia ze Świdnicy i Torunia. Działamy! Każdy może pobrać kartę i zebrać wśród znajomych: www.stop447.info” Wejdź na stronę inicjatywy, pobierz kartę do zebrania podpisów i działaj razem z lokalnymi działaczami narodowymi!