Na Marszu Niepodległości także będzie zbiórka STOP447. Mobilizacja!

Ruszyła wielka mobilizacja na Marszu Niepodległości 2019. Roty organizują zbiórkę podpisów pod obywatelską inicjatywą #STOP447.

Roty Marszu Niepodległości 11 listopada organizują zbiórkę podpisów pod obywatelską ustawą STOP447, która powstrzyma żydowskie zapędy okradzenia Polski z miliardów złotych. Przypomnijmy, że Roty Marszu Niepodległości ruszyły ze zbiórką pod ustawą STOP447 kilkanaście dni temu. Aby projekt pojawił się w Sejmie, w trzy miesiące trzeba zebrać sto tysięcy podpisów.

Działacze Rot pojawią się więc na Marszu Niepodległości, największej patriotycznej manifestacji w Europie. Roty wzywają wszystkich polskich patriotów do złożenia podpisów i wsparcia zbiórki w swoich miastach. Ze szczegółami akcji można zapoznać się na naszej stronie internetowej. Są na niej do pobrania materiały, między innymi karta do zbiórki podpisów oraz treść projektu ustawy.

ZOBACZ TAKŻE: Zbiórka, która powstrzyma Żydów, trwa. Wesprzyj Roty Marszu Niepodległości

Zbiórka podpisów będzie trwała od godziny 10:00 aż do końca Marszu Niepodległości. Roty MN zbierają podpisy pod obywatelską inicjatywą ustawodawczą #STOP447. W okolicy ronda Dmowskiego rozstawionych będzie ok. 10 namiotów, w których można złożyć podpis oraz zdeponować już wypełnione przez was karty. Mobilizacja!