Roty zebrały na Marszu Niepodległości dużo podpisów. Zbiórka trwa!

200 wolontariuszy Rot Marszu Niepodległości zbierało wczoraj podpisy pod projektem ustawy #STOP447. Zebrano dużo podpisów. Zbieramy dalej!

W trakcie dziesiątego Marszu Niepodległości, w wielu punktach na starcie i końcu marszu, a także w trakcie pochodu, dwustu wolontariuszy Rot Marszu Niepodległości zbierało podpisy pod projektem ustawy #STOP447. Powstrzyma ona zakusy środowisk żydowskich, które chcą pozbawić Polskę nawet 300 miliardów dolarów. Na każdym kroku marszu można było znaleźć materiały Rot Marszu Niepodległości.

Już po Marszu Niepodległości i wielkiej zbiórce podpisów pod obywatelską inicjatywą „STOP 447”. Teraz odbywa się wielkie…

Opublikowany przez Roty Marszu Niepodległości Wtorek, 12 listopada 2019

Dzisiaj rano Roty Marszu Niepodległości poinformowały, że zebrano dużo podpisów i cały czas trwa ich liczenie. „Już po Marszu Niepodległości i wielkiej zbiórce podpisów pod obywatelską inicjatywą STOP 447. Teraz odbywa się wielkie liczenie. Póki co już możemy powiedzieć, że jest to naprawdę ogromna liczba! Jesteście wspaniali!” – napisali działacze Rot na swoim profilu facebookowym.

ZOBACZ TAKŻE: Na Marszu Niepodległości także będzie zbiórka STOP447. Mobilizacja!

Kiedy pojawią się konkretne liczby i dane dotyczące zbiórki 11 listopada, na pewno je podamy. Nie ważne jednak jaka jest liczba zebranych podpisów, nie zwalniajmy! Zbierajmy podpisy we własnych miastach, na naszych wioskach, uświadamiajmy naród w sprawie tego wielkiego zagrożenia ze strony kłamstw żydowskich! Marsz Niepodległości trwa cały rok! Działajmy dla Polski, wstępujcie w szeregi organizacji narodowych, pomagajcie Rotom Marszu Niepodległości!