Zbiórka #STOP447 trwa. Z wizytą u Roty w Toruniu [WIDEO]

Ostatnio pokazywaliśmy zbiórkę Rot w Warszawie. Tym razem Robert Bąkiewicz i Media Narodowe odwiedzili wolontariuszy w Toruniu.

Zbiórka pod projektem ustawy obywatelskiej #STOP447 trwa. Zebrano już bardzo dużo podpisów. Zbiórka trwa do połowy stycznia. Każdy podpis jest na wagę złota. Przypomnijmy, że zebrać trzeba sto tysięcy podpisów. Im jest ich więcej, tym większa presja na polskich politykach, którzy nie będą mogli przejść obojętnie nad poparciem tysięcy Polaków w tak ważnej sprawie. A jest to sprawa bardzo ważna. Środowiska żydowskie domagają się od Polski nawet do 300 miliardów dolarów.

Trzeba ich powstrzymać. Walkę o prawdę historyczną i obronę polskich interesów podjęło środowisko Marszu Niepodległości, a dokładnie założone przez Roberta Bąkiewicza Roty Marszu Niepodległości. Wolontariusze Rot od wielu tygodni przeprowadzają zbiórkę w całym kraju. Także w Toruniu. To właśnie tamtejszych wolontariuszy odwiedził Robert Bąkiewicz i kamera telewizji internetowej Mediów Narodowych. Dzięki reportażowi z tamtejszej zbiórki możemy zobaczyć jak wyglądają zbiórki w innym mieście, niż Warszawa.

ZOBACZ TAKŻE: Zobacz jak wygląda zbiórka pod ustawą #STOP447. [WIDEO]

Wolontariusze z Torunia nie tylko poświęcają swój prywatny czas, aby zbierać tak potrzebne podpisy, ale jeszcze wyłożyli pieniądze na specjalny telewizor, dzięki któremu łatwiej dotrzeć do przechodzących obok Polaków. Telewizor jest też specjalnie zabezpieczony. „Aby zabezpieczyć go przed wandalizmem, bo niestety podczas zbiórek spotykamy się z atakami różnych środowisk”, mówił jeden z tamtejszych działaczy Rot. Wypowiedział się także jeden z tamtejszych działaczy Ruchu Narodowego. Zachęcamy do wspierania zbiorki i organizowania ich w swoich miastach!