P. Kryszczak z Rot Niepodległości o #STOP447. Będzie protest?! [WIDEO]

Roty Niepodległości jakiś czas temu złożyły swój projekt obywatelskiej ustawy #STOP447 w Sejmie. Potwierdziło go 200 tysięcy podpisów. Jak sytuacja?

Jak doskonale wiemy, Roty Niepodległości już w połowie stycznia złożyły w Sejmie projekt obywatelskiej ustawy #STOP447. Potwierdziło go dwieście tysięcy podpisów polskich patriotów. To olbrzymia liczba i wielki sukces. Teraz czekamy, aż Sejm zajmie się projektem ustawy. Temat jest oczywiście zamilczany przez główne media, także politycy praktycznie wszystkich opcji (poza Konfederacją) starają się temat zamilczeć. Ostatnio poseł Lewicy, Andrzej Rozenek przyznał, że temat ten nie jest poruszany specjalnie, żeby nie dawać „paliwa” Konfederacji.

Teraz o dalszych losach projektu i akcji #STOP447 opowiedział jeden z liderów zbiórki i Rot Niepodległości, Paweł Kryszczak. Był on gościem programu telewizji internetowej wRealu24, współpracującej często z Mediami Narodowymi. Jak już na początku Paweł Kryszczak przyznał, nie spodziewał się on tylu podpisów: „Przyznam się, że ze względu na porę roku nie spodziewałem się takiego ogromu podpisów, w sprawie o której rok temu jeszcze nikt nie słyszał, o środowiskach żydowskiej, które domagają się od polski kamienic czy tzw. mienia bezspadkowego, co jest fenomenem na skalę światową”.

ZOBACZ TAKŻE: 200 tysięcy podpisów! Konferencja prasowa Rot Niepodległości [WIDEO]

„Pozostaje nam czekać co Sejm będzie dalej robił z projektem”. Według redaktora polskich posłów czeka „test na polskość”. Prędzej czy później dojdzie do głosowania nad projektem obywatelskiej ustawy #STOP447. Czy mamy jakieś przecieki jak zachowa się PiS? „Były bardzo aroganckie wypowiedzi (…) Przekaz był taki, że Polsce nic nie zagraża, że rząd wszystko kontroluje (…) Mam nadzieję, że większość zachowa się jednak propolsko”. Co jeśli Sejm odrzuci ten projekt lub wrzuci do tzw. zamrażarki? Czy będą protesty? Zapraszamy do zapoznania się z wywiadem!