Projekt #STOP447 został przyjęty do pierwszego czytania w Sejmie!

Obywatelski projekt ustawy #STOP447, który został stworzony przez Roty Niepodległości, został przyjęty do pierwszego czytania w Sejmie!

Projekt Roty Niepodległości #STOP447 został przyjęty do pierwszego czytania w Sejmie. Poinformowali o tym liderzy Rot Niepodległości i całej akcji #STOP447, Robert Bąkiewicz i Tomasz Kalinowski. „Projekt #STOP447 przyjęty do pierwszego czytania w sejmie. Dzisiaj jako komitet i Roty Niepodległości otrzymaliśmy pismo od Marszałek Witek” – poinformował na swoim Twitterze prezes Stowarzyszenia Marsz Niepodległości oraz Rot Niepodległości, Robert Bąkiewicz. Wrzucone zostało także pismo, które o tym fakcie informuje. To kolejny krok w powstrzymaniu środowisk żydowskich.

Tomasz Kalinowski na swoim profilu dodał: „Obywatelski projekt ustawy #STOP447 przygotowany przez Roty Niepodległości został dziś przyjęty do pierwszego czytania. Teraz Komitet musi wyznaczyć przedstawiciela, który będzie reprezentował projekt w Sejmie i zostanie podana data jego procedowania. Idziemy do przodu”. Jak się dowiadujemy, przedstawicielem tym będzie, co raczej oczywiste, Robert Bąkiewicz. Oczywiście skierowanie projektu do pierwszego czytania to jeszcze nie zwycięstwo, ale bardzo ważny krok w obronie Polski przed zakusami środowisk i kłamstw żydowskich.

ZOBACZ TAKŻE: Ambasador Izraela chce „zwrotu majątku”. Temat „447” powraca! [WIDEO]

Przypomnijmy, że w akcji #STOP447 chodzi o powstrzymanie środowisk żydowskich amerykańskich i izraelskich, które chcą od Polski odszkodowań za tak zwane mienie bezspadkowe. Jest to całkowicie niezgodne z wartościami naszej cywilizacji i prawa. Problem jest bagatelizowany przez rząd tak zwanej „dobrej zmiany”. Sprawy w swoje ręce wzięli więc polscy patrioci z Rot Niepodległości, którzy byli wspierani przez wiele środowisk narodowo-patriotycznych. W trzy miesiące udało się zebrać 200 tysięcy podpisów pod projektem ustawy #STOP447, której treść można znaleźć na stronie internetowej akcji – stop447.info