Koronawirus nie powstrzyma Przedsiębiorstwa Holocaust! [WIDEO]

Gościem Mediów Narodowych był pan Wojciech Sumliński. Rozmowa dotyczyła oczywiście kwestii relacji polsko-żydowskich. Zachęcamy do obejrzenia materiału.

Gościem programu Mediów Narodowych był pan Wojciech Sumliński, znany dziennikarz śledczy. Autor książki „Powrót do Jedwabnego”. Egzemplarz tej książki miał trafić do ambasady Izraela w Polsce. O to na początku został zapytany gość Mediów Narodowych. „My tę akcję chcieliśmy skorelować z wystąpieniem w Sejmie, gdzie mieliśmy mieć spotkanie poświęcone relacjom polsko-żydowskim, Żydom, ustawie 447, skąd to się wzięło i dokąd to zmierza” – mówił Sumliński. „W grudniu nie doszło do tego spotkania, potem miało być w styczniu, później w lutym, ale cały czas tajemne siły przeszkadzają”.

„Mimo wielkich starań posła Roberta Winnickiego, którego inicjatywą właśnie to spotkanie miało się odbyć, nie doszło do tego spotkania do dziś”. Odmawiano sali, a obecnie oczywiście jest problem z koronawirusem. To właśnie na tym spotkaniu książka miała być przekazana przedstawicielom strony żydowskiej, o ile by się takowa pojawiła. Według Wojciecha Sumlińskiego tak zwane „Przedsiębiorstwo Holocaust” ze swoich celów nie zrezygnuje. Polscy patrioci na pewno nie zrezygnują z organizacji takiego spotkania, kiedy problem koronawirusa będzie już przeszłością. Miejmy nadzieję, że nastąpi to jak najszybciej.

ZOBACZ TAKŻE: Projekt #STOP447 został przyjęty do pierwszego czytania w Sejmie!

Przedsiębiorstwo Holocaust „z całą pewnością nie odpuści”. Temat na pewno powróci. Wojciech Sumliński wierzy, że będzie możliwa normalna rozmowa ze stroną żydowską. „Niestety mało kto rozmawia z Żydami w pozycji stojącej”. Rozmowa w MN dotyczyła oczywiście wielu kłamstw i manipulacji żydowskich. „Nie mówmy też, że są to wyjątki”. Dziennikarz śledczy mówił o sprawach poruszonych w swojej książce. „Pierwsze kilkanaście miesięcy [drugiej wojny światowej] to była symbioza Żydów i Niemców. Kiedy Polacy byli mordowani, Niemcy i Żydzi żyli w symbiozie. O czym świat nie wie, o czym nie wie wielu Polaków”. Zachęcamy do wysłuchania całej rozmowy!