Bąkiewicz ostro o tym co się działo w Sejmie, o PiS-ie i lewicy! [WIDEO]

Robert Bąkiewicz w studiu Mediów Narodowych ostro skomentował dzisiejsze wydarzenia w Sejmie, działania PiS-u oraz lewicy. Zapraszamy do wysłuchania!

Jak doskonale wiemy, dzisiaj Robert Bąkiewicz przedstawiał dzisiaj w Sejmie projekt obywatelskiej ustawy #STOP447. Miał na to tylko pięć minut! Nie zabrakło zagrywek ze strony rządowej i kłamstw antypolskiej lewicy. Wszystkie te wydarzenia i sprawy poruszył w rozmowie w studiu Mediów Narodowych. Ostro skomentował wydarzenia w Sejmie, działania rządzącej partii Partii i Sprawiedliwości oraz kłamstwa i manipulacje całkowicie antypolskiego stronnictwa w naszym parlamencie, a więc skrajnej lewicy pod postacią SLD, Wiosny Roberta Biedronia i praktycznie wprost marksistowskiej Partii Razem.

https://www.youtube.com/watch?v=sXwhq1Zt83A

ZOBACZ TAKŻE: Odbyła się debata nad ustawą STOP 447 – Gorąca atmosfera na sali obrad

Warto zapoznać się z tą relacją z dzisiejszych wydarzeń. “Poziom parlamentarny pokazuje, że tak naprawdę nie liczą się żadne interesy państwowe, interesy Ojczyzny, narodowe. Tam się liczy po prostu nawalanka po głowach, pyskówka, przepychanka, przeszkadzanie jeden drugiemu, wyłączanie mikrofonów”. Prezes Stowarzyszenia Marsz Niepodległości i Rot Niepodległości podkreślił też, że praktycznie wszyscy politycy, właściwie poza politykami Konfederacji, mówiła w ogóle nie na temat lub manipulowała. Całkowicie skandaliczna była wypowiedź jednego z przedstawicieli skrajnej lewicy.